USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Royal Atlantica Macae Hotel

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

94

Royal Atlantica Macae Hotel 4*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Πισίνα στην ταράτσα

Πισίνα κατάδυσης

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Σπα & Ευεξία

Τουρκικό λουτρό

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

Τζακούζι

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες


Το Royal Atlantica Macae Hotel 4 αστέρων προσφέρει στους πελάτες εστιατόριο σε απόσταση 6 χλμ. από έναν εμπορικό κόμβο όπως Εμπορικό ΚέΝτρο Plaza Macae Mall. ΠαραΛία Campista απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο που διαθέτει lounge μπαρ και θέα στον ωκεανό.

Αυτό το άνετο ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στην παράκτια περιοχή. Θα βρείτε δημοφιλή αξιοθέατα, όπως Palácio dos Urubus σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Επίσης, το Royal Atlantica βρίσκεται κοντά σε επιχειρηματική περιοχή. Ναός της Sant'Anna απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα.

Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει 143 δωμάτια με μίνι μπαρ-ψυγείο και σύγχρονες ανέσεις που περιλαμβάνουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών. Οι ωραίες πινελιές περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, στεγνωτήρας μαλλιών και σκουφάκια μπάνιου.

Καθημερινά σερβίρεται πρωϊνό σε μπουφέ στο Royal Atlantica. Απολαύστε πιάτα ιταλικής κουζίνας στο εστιατόριο-πιτσαρία Royalle.

  • Αεροδρόμια
  • Μακάε Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος

Γεύματα και ποτά

  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Πισίνα στην ταράτσα
  • Πισίνα κατάδυσης
  • Παραλία
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Σάουνα
  • Τουρκικό λουτρό
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Τζακούζι
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Πισίνα με θέα
  • Ρηχή πισίνα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Μακάε από το άνετο Royal Atlantica Macae Hotel;

    Το αεροδρόμιο Μακάε βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το άνετο Royal Atlantica Macae Hotel.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Royal Atlantica Macae Hotel;

    Τo Royal Atlantica Macae Hotel παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Royal Atlantica Macae Hotel;

    Οι τιμές στο το άνετο Royal Atlantica Macae Hotel ξεκινούν από 70$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo Royal Atlantica Macae Hotel;

    Οι πελάτες του τo Royal Atlantica Macae Hotel μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Superior τετράκλινο δωμάτιο, Διακεκριμένο δίκλινο δωμάτιο και Superior δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.
  • Τι είδους πισίνα έχει σε τo Royal Atlantica Macae Hotel;

    Υπάρχει κλειστή πισίνα σε τo Royal Atlantica Macae Hotel.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Royal Atlantica Macae Hotel, Βραζιλία

Avenida Atlantica No. 1546, Macaé, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved